Libija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Libija parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Libijoje

Libija yra Šiaurės Afrikos valstybė. Libija užima centrinę Šiaurės Afrikos dalį, su vaizdu į Viduržemio jūrą aplink Sirte įlanką, yra ketvirtoji pagal dydį šalis Afrikoje, septynioliktoji pasaulio šalis. Ji ribojasi šiaurės vakarų kryptimi su Tunisu, vakaruose su Alžyru, pietuose su Nigeriu ir Čadu, pietryčiuose su Sudanu, rytuose su Egiptu.

 Libijos ekonomika priklauso nuo naftos pramonės, tačiau per pastaruosius metus ekonomikai ir nekilnojamojo turto rinkai įtakos turėjo kai kurios Libijos vyriausybės politikos kryptys ir teisės aktai, neleidžiantys turto nuomai.

Dėl tokios padėties ir nuolatinio po revoliucijos susidariusio nestabilumo investuotojai, kuriems sunku įsigyti nekilnojamąjį turtą, parduodami Libijoje.

Po revoliucijos nekilnojamojo turto rinkos atsidūrė netinkamai, nes daugelis buvusių konfiskuotos žemės savininkų grįžo į spaudimą nuosavybės įstatymų reformai ir reikalavo kompensacijos.

Dėl Libijos nestabilumo Libijos finansų sektoriaus raida išliko nepakitusi, todėl šiandien ypač sunku gauti mažas pajamas gaunančius asmenis arba mažus skolininkus gauti būsto finansavimą ir kartais atrodo neįmanoma įsigyti nekilnojamojo turto Libijoje.

Nepaisant šios nepatrauklios situacijos, ypač sostinėje, Tripolis investuotojai gali ieškoti nekilnojamojo turto pardavimui Libijoje

Kalbant apie Tripolio sritis, geriausius apylinkes ieškoti pardavimui skirtų objektų yra Ben Ashour, Nofleen ir Zawiat Dahmani rajonai. Čia kainos yra aukštesnės, o parduodamos savybės paprastai yra centrinėje vietoje, netoli ambasadų ir užsienio rezidencijų, taip pat ligoninėse ir privačiose klinikose, taip pat geriausiose mokyklose.

 

Jei ieškote daugiau turistų, skirtų turizmo reikmėms, su sodu ir daugiau erdvės, Serraj ir Janzour apylinkės yra geriausios. Tarp parduodamų savybių galite rasti erdvių vilų su sodais, veja ir net baseinais.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB